DuyurularHaber

Hasanşeyh Belediye Başkanlığı Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri Alımı Sözlü ve Uygulamalı Sınavlara Katılmaya Hak Kazananlara İlişkin Duyuru 

Belediyemiz bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği ve Belediye İtfaiye Yönetmeliği hükümlerine göre açıktan atama yoluyla 2 Zabıta Memuru ve 3 İtfaiye Eri alımı toplam 5 kadro için yayınlanan ilana istinaden 25.08.2022-31.08.2022 tarihleri arasında adayların başvuruları kabul edilmiştir. 

Yapılan değerlendirmeler neticesinde; başvuru genel ve özel şartlarını taşıyan ve bilgi ve belgelerinde eksiklik olmayan başvurular KPSS puanlarına göre sıralanarak, unvanlar bazında 07.09.2022 tarihinde sözlü ve 08.09.2022 tarihinde uygulamalı sınava katılmaya hak kazananları gösteren liste aşağıya çıkarılmıştır.   

Başvuru genel ve özel şartlarını taşımayan veya bilgi ve belgelerinde eksiklik olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmamıştır. Yayınlanan listede adı soyadı yer almayan adaylar sınava katılma hakkı elde edememiş olup; bu adaylara herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır.

Sınava katılmaya hak kazanan adayların sınava giriş belgeleri başvuru sırasında beyan etmiş oldukları iletişim adresine posta yoluyla gönderilecektir. Adaylar tarafından beyan edilen hatalı adres bildirimi sebebiyle postada oluşabilecek gecikmeler veya postanın ulaşmamasından Hasanşeyh Belediyesi sorumlu tutulamayacaktır.

İlan olunur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir